Hakutuloksia: 8

Tavarantarkastaja Yhteystiedot Lisätiedot
Heikkinen, Eero
KUOPIO
Kuopion kauppakamari

050 4311 185
eero.heikkinen@infidem.fi

  • 3.1 Maa- ja pohjarakennus
  • 3.3 Rakennustekniikka
  • 3.6.4 Rakenteiden mikrobitutkimukset
  • 3.6.5 Rakenteiden kosteusmittaukset ja rakennusfysikaalinen toiminta
  • 3.7 Kiinteistöjen kuntotarkastukset
Hokkanen, Kalle
KEITELE
Kuopion kauppakamari

040 523 7429
kalle.hokkanen@pp1.inet.fi

  • 3.1 Maa- ja pohjarakennus
  • 3.3 Rakennustekniikka
  • 3.7 Kiinteistöjen kuntotarkastukset
  • 3.8 Kiinteistöjen arvonmääritys
Jaakkola, Jouni
SIIKAJÄRVI
Kuopion kauppakamari

(017) 464 6344
040 539 7735
jonenkone@hotmail.com

  • 8.1 Työkoneet ja laitteet
Tarkennukset: 8.1 Työkoneet ja laitteet - vain maatalouden koneet ja laitteet, metsäkoneet ja -laitteet.
Korhonen, Raija
IISALMI
Kuopion kauppakamari

050 512 2656
RaijaKorhonen7@hotmail.com

  • 3.1 Maa- ja pohjarakennus
  • 3.3 Rakennustekniikka
  • 3.7 Kiinteistöjen kuntotarkastukset
  • 3.8 Kiinteistöjen arvonmääritys
Leskinen, Kari
KUOPIO
Kuopion kauppakamari

0400 670 355
kari.leskinen@infidem.fi

  • 3.1 Maa- ja pohjarakennus
  • 3.3 Rakennustekniikka
  • 3.6.4 Rakenteiden mikrobitutkimukset
  • 3.6.5 Rakenteiden kosteusmittaukset ja rakennusfysikaalinen toiminta
  • 3.7 Kiinteistöjen kuntotarkastukset
  • 3.8 Kiinteistöjen arvonmääritys
Peltonen, Timo
KUOPIO
Kuopion kauppakamari

040 484 4697
timo.peltonen@tarkastustaito.fi

  • 3.1 Maa- ja pohjarakennus
  • 3.3 Rakennustekniikka
  • 3.3.5 Pintarakenteet
  • 3.6 Sisäilmaselvitykset ja rakenteiden kuntotutkimukset
  • 3.7 Kiinteistöjen kuntotarkastukset
Tarkennukset: 3.3.5 Pintarakenteet - erityisesti laatoitus ja vedeneristykset.
Ruotsalainen, Mika
KUOPIO
Kuopion kauppakamari

040 512 2037
mika.ruotsalainen@pp7.inet.fi

  • 3.1.2 Kaivu- ja täyttötyöt, salaojatyöt
  • 3.3 Rakennustekniikka
  • 3.6.4 Rakenteiden mikrobitutkimukset
  • 3.6.5 Rakenteiden kosteusmittaukset ja rakennusfysikaalinen toiminta
  • 3.7 Kiinteistöjen kuntotarkastukset
Tarkennukset: 3.3 Rakennustekniikka - vain pientalot ja kytketyt pientalot, rivitalot.
Tissari, Jouni
PIELAVESI
Kuopion kauppakamari

040 760 6243
jouni.tissari@mittavat.fi

  • 3.6 Sisäilmaselvitykset ja rakenteiden kuntotutkimukset
  • 3.7 Kiinteistöjen kuntotarkastukset