Hakutuloksia: 13

AKA-kiinteistöarvioija Yhteystiedot Lisätiedot
Hyvärinen, Arvo
Myyntijohtaja KUOPIO

Huoneistokeskus Oy Lkv

0407504747
0407504747
arvo.hyvarinen@huoneistokeskus.fi

  • Asuntoauktorisoitu
Itkonen, Markus
Kiinteistönvälittäjä KUOPIO

Sp-Koti /Kallaveden Kiinteistöasiantuntijat Oy LKV

050 382 2583
markus.itkonen@spkoti.fi

  • Yleisauktorisoitu
Koponen, Petri
Asiakkuuspäällikkö KUOPIO

Kuopion Kaupunki

044 3636 190
044 363 6190
petrikoponen59@gmail.com

  • Yleisauktorisoitu
Korpela, Jaakko
Kiinteistönvälittäjä KUOPIO

Pohjois-Savon OP-Kiinteistökeskus Oy

050 562 4247
jaakko.korpela@op.fi

  • Asuntoauktorisoitu
Leskinen, Kari
Toimitusjohtaja TOIVALA

Rakennuttamis- Ja Toimitilapalvelu Infidem Oy

0400 670 355
kari.leskinen@infidem.fi

  • Yleisauktorisoitu
Martikainen, Veijo
Toimitusjohtaja KUOPIO

Kiinteistömaailma/Kuopion Huoneistovälitys Oy Lkv

044 279 8911
044 279 8911
VEIJO.MARTIKAINEN@KIINTEISTOMAAILMA.FI

  • Asuntoauktorisoitu
Muhojoki, Jorma
Toimitusjohtaja KUOPIO

Suomen Toimitila-Asiantuntijat Oy

044 363 6191
JORMA.MUHOJOKI@TOTA.FI

  • Yleisauktorisoitu
Mähönen, Antti
Toimitusjohtaja SIILINJÄRVI

Järvi-Suomen Metsätilat Oy LKV

044 977 3767
antti.mahonen@metsatilat.fi

  • Maa- ja metsätalouskiinteistöauktorisoitu
Mäkelä, Jorma
Arviointiasiantuntija KUOPIO

Realia Management Oy

0500 224 020
jorma.makela@realia.fi

  • Yleisauktorisoitu
Määttälä, Katja
Toimitusjohtaja KUOPIO

Lkv Kiinteistöinssi Oy

040 5411 152
040 5411 452
katja.maattala@lkvkiinteistoinssi.fi

  • Asuntoauktorisoitu
Sillanpää, Jouko
Maaoikeusinsinööri KUOPIO

Pohjois-Savon Käräjäoikeus

0295648567
0400 410 163
jouko.sillanpaa@oikeus.fi

  • Maa- ja metsätalouskiinteistöauktorisoitu
Tanskanen, Aaro
Toimitusjohtaja KUOPIO

Kiinteistömaailma Oy Kuopio Aapeli

017 279 8930
044279 8931
aaro.tanskanen@kiinteistomaailma.fi

  • Asuntoauktorisoitu
Turunen, Jari
Yrittäjä KUOPIO

Kuopion Huoneistoasema Oy Lkv

(017) 580 0090
0400 577 426
JARI.TURUNEN@HUONEISTOASEMA.FI

  • Asuntoauktorisoitu