Hakutuloksia: 6

Tavarantarkastaja Yhteystiedot Lisätiedot
Heikkinen, Eero
KUOPIO
Kuopion kauppakamari

050 4311 185
eero.heikkinen@infidem.fi

  • 3.1 Maa- ja pohjarakennus
  • 3.3 Rakennustekniikka
  • 3.6.4 Rakenteiden mikrobitutkimukset
  • 3.6.5 Rakenteiden kosteusmittaukset ja rakennusfysikaalinen toiminta
  • 3.7 Kiinteistöjen kuntotarkastukset
Leskinen, Kari
KUOPIO
Kuopion kauppakamari

0400 670 355
kari.leskinen@infidem.fi

  • 3.1 Maa- ja pohjarakennus
  • 3.3 Rakennustekniikka
  • 3.6.4 Rakenteiden mikrobitutkimukset
  • 3.6.5 Rakenteiden kosteusmittaukset ja rakennusfysikaalinen toiminta
  • 3.7 Kiinteistöjen kuntotarkastukset
  • 3.8 Kiinteistöjen arvonmääritys
Missonen, Tuomas
KUOPIO
Kuopion kauppakamari

050 591 3386
tuomas.missonen@infidem.fi

  • 3.1 Maa- ja pohjarakennus
  • 3.3 Rakennustekniikka
Oksala, Aku
KUOPIO
Kuopion kauppakamari

044 5808842
aku@aoksala.fi

  • 3.1 Maa- ja pohjarakennus
  • 3.3 Rakennustekniikka
  • 3.6 Sisäilmaselvitykset ja rakenteiden kuntotutkimukset
Peltonen, Timo
KUOPIO
Kuopion kauppakamari

040 484 4697
timo.peltonen@tarkastustaito.fi

  • 3.1 Maa- ja pohjarakennus
  • 3.3 Rakennustekniikka
  • 3.3.5 Pintarakenteet
  • 3.6 Sisäilmaselvitykset ja rakenteiden kuntotutkimukset
  • 3.7 Kiinteistöjen kuntotarkastukset
Tarkennukset: 3.3.5 Pintarakenteet - erityisesti laatoitus ja vedeneristykset.
Ruotsalainen, Mika
KUOPIO
Kuopion kauppakamari

0405746920
mika.ruotsalainen@pp7.inet.fi

  • 3.1.2 Kaivu- ja täyttötyöt, salaojatyöt
  • 3.3 Rakennustekniikka
  • 3.6.4 Rakenteiden mikrobitutkimukset
  • 3.6.5 Rakenteiden kosteusmittaukset ja rakennusfysikaalinen toiminta
  • 3.7 Kiinteistöjen kuntotarkastukset
Tarkennukset: 3.3 Rakennustekniikka - vain pientalot ja kytketyt pientalot, rivitalot.